Přepravní podmínky

Tyto Přepravní podmínky specifikují způsoby přepravy a nákladů spojených se zasíláním zboží včetně jejich cen, a to za zboží objednané prostřednictvím našeho e-shopu.

Balné

U žádného z výrobků na našem e-shopu není účtováno balné. Firma DP model si však vyhrazuje právo u vajímečně velkých zásilek, nebo zásilek nadměrných rozměrů k celkové ceně objednávky účtovat zvláštní příplatek za obal, dále pak za navýšení ceny přepravce za nadměrný rozměr zásilky, nebo její váhu.

Poštovné a dobírka

Cena poštovného vč. poplatku za Dobírkovou platbu je účtována podle platných ceníků našich smluvních přepravců. Poštovné je kalkulováno automaticky, podle váhy objednaného zboží a jeho výše je uvedená v “Košíku” i “Pokladně” našeho e-shopu. Pro více informací o cenách poštovného jednotlivých přepravců klikněte na jeden z následujících odkazů:

Poznámka
Dobírková platba je omezena pouze na objednávky expedované na území České republiky a Slovenska. Další informace ohledně Dobírky naleznete v Obchodních podmínkách.

Název přepravce / služby Odkaz
Česká pošta – Balík do ruky (balíky ČR) oficiální stránky ČP – služba Balík do ruky
Česká pošta – Balík na Poštu (balíky ČR) oficiální stránky ČP – služba Balík na poštu
Česká pošta – Obchodní balík (balíky zahraničí) oficiální stránky ČP – služba Obchodní balík do zahraničí

Osobní vyzvednutí

Osobní vyzvednutí je možné na adrese provozovny – Krchleby 15, 286 01  Čáslav. Termín osobního vyzvednutí je třeba vždy domluvit telefonicky nebo e-mailem, a to v provozní době: pondělí – pátek: 8:00 hod – 16:00 hod.

Poznámka
Za vyjímečných okolností je možné domluvit i termín mimo provozní dobu, nebo v sobotu či neděli.